כתבות - כדאי לבצע ניתוח שלאחר המוות אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 26/06/2022
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > כתבות > כדאי לבצע ניתוח שלאחר המוות
  כתבות אחרונות
רותי מייק עושה ניסים בעור. רותי מייק עושה ניסים בעור.

פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית פלאפון משיקה שירותי מוסיקה חדשים לאוהבים קליפ אישי ושיר בהקדשה אישית

יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון יש אלוהים: תהיה איקאה בראשון לציון

"דואט-מרכז לטיפוח הזוגיות"

התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות התחבורה הציבורית ביישובים הערביים בישראל מצומצמת מאוד והנשים הן הנפגעות העיקריות

הנשיקה

למה גילה קצב בכתה למה גילה קצב בכתה

  לכתבות הקודמות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

כדאי לבצע ניתוח שלאחר המוות

מאת: ציפי ניסן
מות חיית המחמד עלול לנבוע ממחלה זיהומית שעברה לבעלי חיים אחרים

ואף לילדים ולכן כדאי לאבחן במדויק סיבת המוות

במקרים של מוות פתאומי של כלב, חתול או חיית מחמד אחרת מרבית הבעלים אינם נוהגים לחקור את הסיבה לכך לאחר המוות. למעט הצער והאבל המשפחתי, לא מושקע בדרך כלל מאמץ באבחון גורם המוות מאחר ו"ממילא כבר אין את מי להציל".

לדברי ד"ר עמנואל לוב ממעבדת בקטוכם בנס ציונה, יש חשיבות רבה באבחון גורם המוות במיוחד כשמדובר בבעל חיים צעיר וכשהמוות מגיע במפתיע. מחלות זיהומיות רבות עלולות היו לעבור טרם המוות לבעלי חיים אחרים מאותו סוג ולעיתים גם לבעלי חיים ממינים אחרים ואף לילדים ובני משפחה אחרים שבאו במגע עם בעל החיים. כך למשל במקרה של מחלת הסלמונלה או מחלות בקטריאליות מסוימות.

אבחון גורם המוות יכול מצד אחד לשלול סכנה להדבקות של בעלי חיים אחרים אם זוהי מחלה ייחודית ומאידך להמליץ על בדיקה דחופה של בני המשפחה ובעלי חיים אחרים אם מדובר במחלה מדבקת.

מעבדת בקטוכם מפעילה מחלקה מיוחדת לביצוע נתיחה לאחר המוות של כלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים. המעבדה מבצעת בדיקות עבור גני חיות, וטרינרים ואנשים פרטיים.
הבדיקות מבוצעות על ידי ד"ר עמנואל לוב, בוגר אוניברסיטת אוטרכט שבהולנד וצוות החוקרים של בקטוכם, בתמיכה מדעית ומקצועית של פרופ' אורי אורגד. הן כוללות מגוון של גורמים שיכלו להביא למות בעל החיים או שיש ענין לבדקם כמו המצאות רעלים בגופה, מתכות, מינרלים, מחסור בויטמינים, בדיקת חיידקים ווירוסים מחוללי מחלות ובדיקות מולקולריות.

בעלי כלבים וחתולים שמעונינים להביאם לקבורה בתום תהליך הבדיקות יכולים להזמין "נתיחה קוסמטית", שבסופה הגופה נתפרת ובעל החיים מוחזר לבעליו.

טלפון מעבדת בקטוכם למידע נוסף בנוגע לאבחון הוטרינרי: 08-9308308.
כתובת אתר המעבדה:http://www.bactochem.co.ilנוצר: 5/12/2008 2:22:00 PM
עודכן: 12/5/2008 4:20:00 PM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים