ראיון השבוע - דר אדית דיטה דניאל חושפת מנפלאות ההומאופתיה... אתר נשים s
חברה הרשמה לאתר
היום באתר 17/04/2024
אימייל
סיסמא
פורטל נשים - iWomen
יצירת קשר    |   
דף הבית > ראיון השבוע > ד"ר אדית דיטה דניאל חושפת מנפלאות ההומאופתיה...
  כתבות אחרונות
כולם רושמים עכשיו – ספיישל חג עם יובל אברמוביץ' כולם רושמים עכשיו – ספיישל חג עם יובל אברמוביץ'

שרי הורמן, בימאית הסרט החשוב שרי הורמן, בימאית הסרט החשוב "פרח המדבר"

אורלי בר קימה אורלי בר קימה

ראיון אישי עם אליוט גולד – אורח הכבוד של פסטיבל הסרטים הבינלאומי של חיפה ראיון אישי עם אליוט גולד – אורח הכבוד של פסטיבל הסרטים הבינלאומי של חיפה

קוונטין טרנטינו בארץ – ראיון חגיגי עם צאת סרטו, קוונטין טרנטינו בארץ – ראיון חגיגי עם צאת סרטו, "ממזרים חסרי כבוד"

אישית לוחצת עם דניס ריצ'ארדס אישית לוחצת עם דניס ריצ'ארדס

בועז סופר – איש הטנטרה והרוחניות בועז סופר – איש הטנטרה והרוחניות

ראיון עם אן פונטיין – בימאית הסרט, ראיון עם אן פונטיין – בימאית הסרט, "קוקו לפני שאנל"

ראיון עם לין רות' – במאית ראיון עם לין רות' – במאית "הבוגד הקטן"

ראיון אישי עם דסטין הופמן ראיון אישי עם דסטין הופמן

ראיון אישי עם אדוארד זוויק ראיון אישי עם אדוארד זוויק

שירלי גליק – מגישה בערוץ 'החיים הטובים' שירלי גליק – מגישה בערוץ 'החיים הטובים'

אלינור מנור-שחם  – מנכ אלינור מנור-שחם – מנכ"לית תיאטרון גבעתיים

בן יהודה. חני בן יהודה.
המפיקה שתלווה אותך כל הדרך לאירוע ותהיה שם רק בשבילך! בן יהודה. חני בן יהודה. המפיקה שתלווה אותך כל הדרך לאירוע ותהיה שם רק בשבילך!

הולייוד בחיפה : הצעיר לבית פיינס באחד על אחת הולייוד בחיפה : הצעיר לבית פיינס באחד על אחת

יובל אברמוביץ' מדבר יובל אברמוביץ' מדבר

אמילי עאטף, יוצרת הסרט הזר בתוכי' אמילי עאטף, יוצרת הסרט הזר בתוכי'

הילה קומם – אישה עם אוצרות של תרבות הילה קומם – אישה עם אוצרות של תרבות

תרבות השכול - אפשר גם אחרת תרבות השכול - אפשר גם אחרת

היתומה מהונגריה שחלמה להיות רופאת ילדים,
 הפכה להיות חופפת שיער ולימים 'האימא של הספרים'
היתומה מהונגריה שחלמה להיות רופאת ילדים, הפכה להיות חופפת שיער ולימים 'האימא של הספרים'

טל חושף... אלו הם חיי טל חושף... אלו הם חיי

תמי לנצו'ט לייבוביץ' – האישה והנימוס תמי לנצו'ט לייבוביץ' – האישה והנימוס

רינה שביט – כל הדרך ל רינה שביט – כל הדרך ל"בריאנה" שלה

אסתי נווה – יועצת ארגונית של החיים אסתי נווה – יועצת ארגונית של החיים

עדנה אדרת - אישה עם סיפור ודרך עדנה אדרת - אישה עם סיפור ודרך

"מהודו באהבה" – סיפורה של רינה פושקרנה

נצחון הרוח והצבע נצחון הרוח והצבע

זיוה עירון – עורכת דין, מרצה ופעילה חברתית
אשת חיל במשרה מלאה !
זיוה עירון – עורכת דין, מרצה ופעילה חברתית אשת חיל במשרה מלאה !

החיים הם נס אחד גדול ומתמשך ! החיים הם נס אחד גדול ומתמשך !

חדש בישראל !
Quality Plus – להתחיל  מחדש אחרי גיל 45
חדש בישראל ! Quality Plus – להתחיל מחדש אחרי גיל 45

שרי עמירם - מפיקה את החיים שרי עמירם - מפיקה את החיים

ראיון עם סופי מרסו – פסטיבל הסרטים חיפה 2007 ראיון עם סופי מרסו – פסטיבל הסרטים חיפה 2007

להתחיל את השנה בצחוק גדול להתחיל את השנה בצחוק גדול

אמילי שלי אמילי שלי

ראיון עם סוזן באייר, במאית ראיון עם סוזן באייר, במאית "אחרי החתונה"

אוריאלה פז מורין – האישה והאומגה ! אוריאלה פז מורין – האישה והאומגה !

  לכתבות נוספות ליחצו כאן


שתפו בפייסבוק

ד"ר אדית דיטה דניאל חושפת מנפלאות ההומאופתיה...

מאת: איריס לקנר
ד
בראיון אישי ומרתק, הצליחה ד"ר אדית דיטה דניאל – מנווה צדק תל אביב בעלת וותק של 22 שנה בתחומי ההומאופתיה והנטורופתיה, להאיר את עיניי ולשכנע אותי בצורה מלאה בכמה תובנות חשובות על תחום מרתק זה היכול לסייע לאנשים כה רבים (אך שיודעים עליו כרגע כה מעט) לעשות איזון ותיקון מלא של חייהם.
כמטפלת הומאופתית עם ניסיון של אלפי שעות הכשרה ועוד יותר שעות טיפול, הדגימה לי ד"ר דניאל איך ניתן לשנות לחלוטין מצבו של אדם לא מאוזן באמצעות אלמנט מהטבע שמתאים לו בצורה אישית ולו בלבד.

ד"ר דניאל - העוסקת בחקר התחום גם על עצמה וגם עם אחרים - פותחת בימים אלו בתהליכי מחקר רפואיים שיערכו בשיתוף רופאים ופסיכיאטרים אשר ילוו את תהליכי המחקר שד"ר דניאל מייעדת סביב תחום ההומאופתיה. זאת במטרה להוכיח חד משמעית שלכל מצב אנושי כולל ומורכב קיים פתרון אמיתי, טבעי ובריא ברפואה המשלימה.
"המחקרים הראשונים", מעידה ד"ר דניאל "יעסקו במצבים שכיחים אותם אנו פוגשים מידי יום באוכלוסייה בכל השכבות שלה וממפגשים שערכתי עם רופאים בקופות החולים, הבנתי את גודל וממדי התופעה. רופאים רבים מעידים שרוב האוכלוסיה שמגיעה היום לקבל טיפול רפואי קונבנציונאלי הם אנשים שמה שמאחד אותם אלו הן סיטואציות משפחתיות או לחצים בתחום העבודה וההתפתחות הכלכלית והאישית או סיטואציות סביב לימודים ומבחנים או סיטואציות סביב הורות וגידול ילדים, זוגיות ואהבה - שנכנסים למערבולת של מצבי פחד, חרדה, איבוד שליטה, אובססיות, מצבי דיכאון ובעיות אכילה שמלוות אותם. "
רוב המצבים הינם פועל יוצא של לחץ באותו תחום, יותר מידי שאלות לא פתורות מחסור בתשובות ונקודת מוצא היוצאת ממערבולות רגשיות ומחשבתיות.

"מסבב ההיכרות שלי עם הנושא בין רופאים בפגישות אישיות אותן ערכתי", מספרת ד"ר דניאל, " הצהירו באוזני רוב הרופאים שהם לא יודעים איך לעזור לאותו אדם מעבר ללתת לו תרופות נוגדות חרדה ודיכאון. מרבית הרופאים הודו שאין בידם את התשובות לבעיות של האדם הסובל מחרדה או דיכאון. בוודאי לא תשובות שתעוררנה באדם כוחות ואומץ מחודשים לפעול בצורה בריאה שמובילה אותו החוצה מבעיותיו אל פיתרון משביע רצון. כך התלות בתרופות גוברת. "
ד"ר דניאל מדגישה כי אלו אנשים שגם הפסיכיאטרים לא זוכים לראות אותם. "אחד מהפסיכיאטרים עימו אני נפגשת להתחלת ביצוע תהליכי המחקר, הפנה את תשומת ליבי לכך שרוב האוכלוסייה שסובלת היום מחרדות ודיכאונות לא מגיעה לפסיכיאטר אך גם לא מוצאת פיתרון אמיתי אצל הרופא. שני סוגי תופעות אלו מדירות שינה מעיניהם של אנשים רבים באוכלוסייה ללא קשר לרמת ההכנסה שלהם ולתופעות אלו שהם קלות לטיפול בהומאופתיה."
מה, למעשה, חשוב לך?
"אני רוצה להפנות את תשומת לב הציבור והרופאים באמצעות מחקרים כדי שהרופאים ידעו להנחות את הלקוחות שמגיעים לפנות להומאופת כדי לקבל פיתרון לבעיה ממנה הם סובלים באמצעים טבעיים לא מזיקים וחסרי תופעות לוואי.
לידות ודיכאונות גורמים להפרעה רבה לאדם הסובל מהם ביצירת קשרים חברתיים. כמו כן, להפרעה בתפקודו בבית או בעבודה וזה מתייחס לכל קשר באשר הוא בתוך מכלול החיים שלנו כבוגרים ."

לאור שנות הניסיון הרבות שד"ר דניאל מתעסקת בתחום והאנשים הרבים שקיבלו אצלה מענה מוצלח, היא קובעת היום בצורה פסקנית" : רוב האוכלוסייה לא מודעת לכך שקיימים היום במין האנושי בעיות אנושיות רבות ומצבי חוסר איזון בכל תחומי החיים שלהומאופתיה יש מענה טבעי מלא וקל יחסית עבורם ! אפילו לבעיות בתחום הזוגי- המיני ובנושאי פוריות...
לאורך 20 השנים בהם אני בתחום, נתקלתי בכל סוגי הבעיות, נתתי פתרונות לכל סוגי מצבי חוסר האיזון וגרמתי לאנשים להבין שלמרות שהם הסתובבו שנים ארוכות הרבה פעמים בין רופאים לפרופסורים לפסיכולוגים ולפסיכיאטרים לבסוף, כשהם הגיעו אליי להומאופתיה, הייתה תשובה מלאה לבעיה שלהם להפתעתם המלאה ולאור הסקפטיות הרבה שעימה התחילו את התהליך. ואני אוהבת במיוחד אנשים סקפטיים שאני גורמת להם לחייך בסוף התהליך אחרי שפתרתי להם בעיה קשה אותה סחבו שנים רבות", מציינת ד"ר דניאל.

"הבורא", מציינת ד"ר דניאל, "הוא ייצור אינטליגנטי ורב מימדי. השאיפה שלו היא לעזור לנו להפוך להיות קרובים לרמת האינטליגנציה שלו - אותה הוא משקף לנו באמצעות הטבע ולכן הוא יצר עבורנו לא כעונש אלא כמתנה לימודית כשיעורים אותם אנו לומדים וכך אנו מתחזקים :הוא יצר את כול סוגי הבעיות מהקלות ביותר ועד לקשות והמסובכות ביותר שבהם ניתקל לאורך חיינו ולצידם הוא יצר עבורנו במיוחד את כול סוגי הפתרונות.
הוא הכניס אותנו למין מה שאפשר לדמות למשחק 'חפש את המטמון' של עצמך או במילים אחרות, הפוך הפחם שבך ליהלום.
ההומאופתיה, אם כן, הינה למעשה שיטה שעוזרת לאדם למצוא את הפתרון השלם והקל ביותר מתוך מגוון פתרונות אפשריים לבעיה האישית שלו. ההומאופתיה עוסקת באיך לקצר לאדם את הדרך של הסבל והייסורים ולהגיע מהר למילוי שאיפותיו בחיים בצורה מלאה, משביעת רצון, חסרת כאבים ככל שניתן. הפתרון חבוי באלמנט מסוים מהטבע שבו הבורא טמן את המטמון האישי של אותו אדם."
מה זאת אומרת ?
"לכל אדם מטמון מסוג אחר ואלמנט שונה מהטבע שמתאים לאזן אותו. גם הרפואה הקונוונציונאלית הרי עושה שימוש באלמנטים מהטבע עבור מחלות וריפוין אך בצורה שונה מההומאופתיה ששמה לב לאישי, לפרטי, לאינדווידואל וכאן טמון השוני" .
ואיך קורה התהליך אצלך, הלכה למעשה?
"כאשר מגיע אליי לפגישה אדם הסובל מאיזשהו כאב- במקביל לכך שאחייב אותו לגשת לכל סוגי הבדיקות הנחוצות על מנת לברר שאין הוא מפתח מחלה נסתרת -אני גם בודקת מה גורם לו להרגיש רע, עצוב, כואב או פוחד ואיזה מצבים בחיים מביאים אותו לחולשה, לחוסר ביטוי עצמי וכאב לב או למצוקה רגשית ."

כיצד את רואה את המחקר שלך כישים?
"ההומאופתיה במקורה נולדה מהרפואה ולכן גם המחקרים שלי יהיו מחקרים שיתבססו על הקשר הזה בין הרפואה להומאופתיה. הרי גם אבי ההומאופתיה הוא רופא בשם ד"ר סמואל הנמן שחי במאה ה - 18 ד"ר הנמן פיתח את ההומאופתיה על בירכי אחד החוקים הקיימים ברפואה. החוק הידוע ברפואה הרגילה והוא חוק המנה המוחלשת -בו עושים שימוש במתן חיסונים ברפואה הרגילה ."

מה זאת אומרת ?
"ברפואה עושים שימוש ברעל של צמח או בעל חי כמו למשל, רעל של נחש ו/או נגיף של וירוס מוחלש כדי לרפא מצבים דומים שנוצרו מאותו סוג של רעל או נגיף. אם יקיש אותך נחש לדוגמא, תתבקשי לזהות את סוג הנחש שעקץ אותך ולפעמים אף לוכדים אותו כדי להביאו לבית החולים כי אותו נחש ממש שגרם כמעט למותך -הארס שלו הוא זה שגם יציל את חייך במינון מאוד מוחלש ולהרכיב ממנו חיסון -אותו רעל שיוצר את הבעיה בצורתו המאוד מוחלשת עוזר למערכת החיסון להתמודד ולהילחם במצב ."

ואיך זה מקביל לשיטה ההומאופתית אותה יצר הרופא דר הנמן ?
"ההומאופתיה מתייחסת ללא יוצא מן הכלל לפוטנציאל ענק הקיים בכל הטבע ובכול 5 יסודות הטבע שהם : בעלי חיים, גזים, מינרלים, מתכות וצמחים כשההבנה מאחורי ההומאופתיה והגילוי של דר הנמן הייתה שלא רק ברעל של נחש קיימת תרופה נסתרת במינון מאוד מוחלש אלא בכל האלמנטים הקיימים וחיים ביקום ללא יוצא מן הכלל ."
זאת ועוד : "כשאני נפגשתי לראשונה בטיפות ההומאופתיות, מספרת ד"ר דניאל, נדהמתי : איך יכול להיות שטיפות כל כך מוחלשות של אלמנט מהטבע עוזרות לי ללא סיבוכים או תופעות לוואי. החוויה האישית שלי של השגת יעדים באמצעות האלמנטים שרק חלמתי עליהם ולא הגעתי לפתרון שלהם אלא בהומאופתיה -היא זאת שגרמה לי ללכת ללמוד את התחום הקסום הזה.
גם אני סבלתי מעולם שלם של חרדות ודיכאונות כנערה מתבגרת וסוגיות אלו לא רחוקות ממני. ההומאופתיה פתחה לי את הדלת לצאת מכך בקלות מבלי להרעיל את הגוף שלי בחומרים כימיים. כשהבנתי את העוצמה של הטבע, הבנתי שאני חייבת להוריד אותה לאנשים רבים נוספים ואז הייתי רק ילדה שחלמה לעזור לאנושות כיום אני יכולה סוף סוף לממש את החלום הלכה למעשה באמצעות המחקרים".

מה מקור השם?
"השם של ההומאופתיה נגזר משתי מילים : הומאו - דומה פתוס – סבל. ההומאופתיה מתאימה לאדם את האלמנט מהטבע הספציפי והאחד מתוך רבים שיודע ליצור בדיוק רב ולכן גם לתקן את אותו הסבל שקיים בך כאינדווידואל".
חשוב לציין כי על מנת שיימצא למטופל האלמנט הספציפי שלו שיודע לעבוד על הבעיות הפרטיות שלו, חשוב מאוד לספר בפתיחות את מלוא הפרטים האמיתיים והמדויקים הנוגעים לכל בעיה ובעיה.

הבה ניכנס לעומק הקורה : לאילו סוגי בעיות, לדוגמא, יש לך ניסיון אישי שהצלחת לפתור באמצעות ההומאופתיה ?
"ההומאופתיה עושה תיקון למישור הנשמה שנמצא מעל הנפש והגוף – לכן כל דבר שנמצא מתחת לנשמה יכול להיות מוזן בצורה נכונה מההומאופתיה ולהתאזן - יש משפט שאומר "גוף בריא בנפש בריאה "ובהומאופתיה אנו נאמר "נפש וגוף בריאים נמצאים בתוך נשמה בריאה".
ואם להיות ספציפית, אזי, ההומאופתיה יכולה לטפל בחרדות, דיכאונות , חוסר מוטיבציה לחיות, חוסר אמונה עצמית, בעיות בתחום המיני , בתחום הכלכלי, בעיות אכילה כמו אנורקסיה ובולמיה, חרדת נטישה ואפילו אהבה נכזבת ".

לכמה מפגשים יש להגיע כדי להתאזן בצורה משביעת רצון ?
"סדרת טיפולים הנעה בין 6-10 מפגשים בהחלט יכולה לגרום לשינויים מרחיקי לכת. אצל בוגרים ואצל ילדים ניתן להשיג זאת גם בפחות. ההתייחסות היא לכל אדם כאחד יחיד בכל העולם שאין שני לו. האדם הפרטני מקבל יחס פרטני ואליו מותאמת סידרה שהולכת יחד עם העומק והעוצמה של בעיותיו האישיות כי הבעיה שלך היא אף פעם לא דומה לבעיה של מישהו אחר וזוהי נקודת המוצא.
אני מצפה כבר אחרי חודש ראשון לחוש בשינוי מסוים שהולך וגדל בהמשך. מערכת החיסון היא גם ייצור אינטליגנטי עצמאי שבוחר ברגע שנותנים לו עזרה הומאופתית באיזה קצב לעשות את השינוי באדם והיכן למקד את הפוקוס שלו . ממוצע הזמן ששמתי לב שלוקח למקרים בעלי קושי בינוני להתאזן חזרה הוא של 6 -8 מפגשים הנפרסים על פני 3-4 חודשים. במצבים קשים יש צורך בסדרה של 10 ומעלה. אם מדובר באדם שמגיע עם בעיה כרונית הכוללת לקיחת תרופות אותן יש צורך להוריד בהדרגה תחת פיקוח רפואי, התהליך ייקח יותר זמן בגלל תהליך הגמילה וניקוי מהחומרים הכימיים הרעילים שנספגו במחזור הדם ובתאי הגוף והמוח שלו."

מה הוביל אותך לגילוי ההומאופתיה מלכתחילה ?
"נולדתי מחוננת וכך גם גידלו אותי אך לצד היכולות המגוונות והרבות שניחנתי בהן, הפריע לי כבר בגיל 8-9 שאין לי שליטה מלאה על המחשבות והרגשות שלי. הייתי בוגרת לגילי. המוח שלי עבד בצורה בוגרת ובעיות המין האנושי הטרידו אותי כבר אז כשהמרכז והגרעין סבב סביב השאלה: איך יכול להיות שאנחנו לא שולטים במוח, במחשבות, ברגשות ובמה שקורה לנו בעקבות כך?
התופעה הזו הטרידה את מנוחתי מאוד. כילדה סקרנית מאוד תהיתי מהיכן צצה מחשבה שלילית, מהיכן היא מגיעה למוח , מה נותן לה את הכוח שלה לחיות ולהתקיים בתוכי או לחלופין: מה יכול להחליש אותה. נוכחתי לראות כילדה שבמציאות קיים פער עצום בין הציפיות של אנשים ממני לבין מה שאני יכולה לעשות בפועל.
היו שלבים בחיי – בייחוד בגיל הנעורים – שיכולתי לשלוט על מחשבות ורגשות עזים. מכאן התחלתי לחקור כיצד ניתן להתייחס למוחו של אדם כמו לתוכנת מחשב. תהיתי כיצד אפשר להגיע בצורה טבעית למקום הזה במוח. ניסיתי להבין כיצד אני מביאה את כל המעלות שיש בי לרמה הכי גבוהה ועוד תחת שליט מוחלטת שלי."

ואז.. ?
"במהלך השנים חקרתי את עצמי על עצמי, על המוח על התפקודים שלנו כבני אדם ועל הבעיות האישיות שלי להן חיפשתי פתרון משכנע מספיק כדי שאתמיד בו ואצא נשכרת מכל כיוון אפשרי ולא מצאתי. עד שיום אחד, בשלהי שנות העשרים המוקדמות הבנתי שבהומאופתיה ניתנת לי האפשרות לארגן, לסדר ולהחזיר למקום כל מחשבה, רגש, התנהלות והתנהגות ולנקות אזורים תורשתיים מחלישים ומדכאים הקיימים בתוך המערכות שלי ושל האנשים שסובלים. כלומר : לנקות מידע שגוי שגורר שליליות ועוד שליליות ומכניס את האדם למערבולת חסרת מוצא.
באמצעות ההומאופתיה נתקלתי באנשים שחוו שינויים מהירים מרחיקי לכת. אנשים שהפכו מדיכאוניים מודאגים, מבולבלים, פוחדים, חסרי מיקוד עצבניים ומתוחים לרגועים בעלי בטחון עצמי, בעלי אמונה ויכולת מחודשת לקדם כל מטרה בחייהם."
כיצד יודעת ההומאופתיה לתת מענה לפחד, למשל ?
"מתוך 6,000 אלמנטים שנחקרו עד היום ונמצאים בשימוש ההומאופתיה, כול אלמנט מייצג סוג פחד אחר. באמצעות תחקור מעמיק אני חושפת יחד עם האדם את הגרעין של הטראומה שגרמה לפחד או לדיכאון -הגרעין לא נמצא בנפש אלא בנשמה. אני כהומאופתית יודעת למצוא עבור אותו גרעין אלמנט היודע ליצור בדיוק את אותו סוג של פחד בנשמה ולכן גם לעזור לניקוי שלו מהמערכת כשהוא ניתן בצורה מוחלשת.

וכיצד נעשה היום אבחון הומאופתי ?
"נעזרים במידע הרב שנאסף מהמחקרים על כל האלמנטים שנחקרו עד היום על בני אדם ומוצאים את האלמנט הכי מתאים לאדם ולבעיותיו כולן.
על מנת לאפשר למערכת החיסון של האדם להתחיל בתהליך של איזון חזרה, הטיפות שהותאמו בצורה אישית יעזרו למערכת החיסון לראות את מפת הדרכים האישית של האדם - אותה צריך לעבור ולתקן אחד לאחד. כל סוגיה שקיימת באותו אדם עד להשגת איזון מלא".
ד"ר דניאל מתמחית גם בנטורופתיה וניקוי רעלים.

אם כן, מה ההבדלים שבין ההומאופתיה לנטורופתיה ?
"שתי השיטות עובדות על בסיס זהה : רוח - נשמה - נפש וגוף הם יחידה אחת שעובדת יחדיו ומושפעת מכל חלק אחר במערכות הגוף הנפש והנשמה של האדם.
עוד נקודה שעובדת כחוט ומובילה את שתי השיטות היא מתן עזרה אישית אינדיווידואלית לאדם על פי מצבו האישי. אין אדם אחד זהה למשנהו וכך גם אין אדם אחד סובל מאותן שרשרת של תופעות, מחלות וסבל או חוסר איזון כמו חברו. על כן, ההתייחסות היא אישית בלבד לאותו אדם.
שתי השיטות הן המובילות את תחומי הרפואה האלטרנטיבית בסדר יורד –הומאופתיה.ואז נטורפתיה.
בהומאופתיה לא צריך להאמין בטיפול או במטפל כדי שזה יעבוד. כן צריך לתת אינפורמציה מדויקת אחרת זה לא יעבוד ! הטיפות ההומאופתיות ניתנות בצורה מדויקת לבעיות שמוצגות ורק אז זה עובד כמו קסם.
הנטורופתיה הינה שיטה שמאגדת בתוכה מספר שיטות טיפול. היא כוללת תזונה. ניקוי רעלים, עיסוי, רפלקסולוגיה, שימוש בצמחים, הילינג, התעמלות. הנטורופת מעוניין ללמד את המטופל שלו איך לחיות נכון תוך כדי קשבה לתהליכים גופניים ונפשיים ולקורה בחיי האדם ואת הטעון שיפור."

ד"ר דניאל מתבררת כבעלת יכולות אדירות לפתור כמעט כל בעיה רפואית ועל מנת להבין טוב יותר את מומחיותה של ד"ר דניאל פניתי לכמה מטופלים שלה .

אמירה מורג. עיתונאית במקצועה, הגיעה לד"ר דניאל לראיין אותה לכתבה במגזין 'מנטה' שהתמקדה בהומאופתיה. "הגעתי עם ספקנות גדולה, אך לאחר הכתבה, חשבתי רבות על המידע שדיטה סיפקה והחלטתי לנסות להיעזר בהומאופתיה עם בני שהוא אוטיסט. ד"ר דניאל עזרה לו מאוד למספר היבטי התנהגות והתנהלות שהיה לנו קשיים עימו-הרגלים קשים ומושרשים שתקעו אותו במקום חלקם בתחום החברתי חלקם בתקשורת בין אישית חלקם בשפה ודיבור חלקם ברגש ובהתרגשות יתר מצבים מסוימים שלנו היה קשה מאוד לשנות אצלו עד בלתי אפשרי. כיום הוא עדיין אוטיסט יחד עם זאת חל שיפור רב במצבו מבחינת ההתנהגות ההתנהלות הריכוז, הקשב, ההבנה ואפילו הדיבור. לא היה בתהליך של ד'ר דניאל אלמנט פסיכולוגי כי היא לא פסיכולוגית או שכנועי או אוטוסוגסטי או של אמונה מצידו שהרי הוא לא הבין מה הוא מקבל." היא מספרת "ולכן ראינו את ההומאופתיה עובדת עליו כמו קסם הלכה למעשה ."
עוד מוסיפה אמירה, "לאחר שראיתי שזה עובד, התחלתי גם אני להיות לקוחה של ד"ר דניאל. גילו לי באותה תקופה שרירן ברחם והתחילו לדבר איתי על פרוצדרות פולשניות כואבות ומסוכנות. לכן פניתי לד"ר דניאל. התחלתי תהליך הומאופתי והתמדתי בו- החלטתי שאם אני הולכת על זה אז עד אסוף אעשה בדיוק מה שדר דניאל אומרת לאורך איזה תקופה שהיא צריכה אותי לתהליך אני אתמסר מהתחלה עד הסוף. גם אם יהיו קטעים לא מובנים לי אתן לה להוביל אותי מהתחלה עד הסוף. ולא אקפוץ משיטה אחת לאחרת. ואכן כאשר חזרתי לרופא לאחר כ3 חודשים , השרירן פשוט נעלם !"
מה כלל התהליך שלך ?
"טיפות הומאופתיות שמניחים מתחת ללשון. במקרה שלי אני יודעת שקיבלתי טיפות שעשויות מצמח. הייתי קשובה למה שעובר עלי ודאגתי כנדרש להגיע לפגישות חוזרות מתי שד"ר דניאל קבעה לנו אותן אחת לשבועיים שלושה כדי לידע אותה על כל שינוי בכל תחום בחיי ולאור השינויים גם קיבלתי הוראות המשך בכול פעם מפיה.
המשכתי להיות לקוחה של ד"ר דניאל. בתקופות בהן מצב הרוח שלי לא היה טוב והרגשתי חולשה ותמיד כשהיא התאימה לי טיפות הומאופתיות למצבי הן הצליחו לרומם אותי. אחרי הכל , יש קשר בין מה שקרה לי באותה התקופה ברמות הגוף - נפש - לנשמה.
אני לא נגד רפואה קונבציונאלית אך יש השלמה מעבר. בני קיבל במהלך השנים תרופות שעזרו לו אך מה שקיבלנו עבורו מההומאופתיה היה במינון עדין מתאים במיוחד עבורו והשיפור היה נהדר עבור כולנו.
כיום איני פוסלת שום דבר. אני תמיד ממליצה לכל אהוביי, מכריי, חבריי וכל מי שאיכפת לי ממנו שלפני טיפול כואב או פולשני כדאי לבדוק גם אופציה הומאופתית. "

דנה מאזור המרכז (27):
הגיעה לד''ר דניאל לאחר תקופה ארוכה שניסתה למצוא מזור לבעיות שהיו לה.
דנה סבלה מהפרעת אכילה של צורך בלתי נשלט במתוק, פחמימות ולחמים, היו לה לחצים בחזה וכאבים אורטופדיים בברכיים.
"הייתי לאחר טיפולים של פסיכולוגים, פסיכיאטרים ודיאטות. שום דבר לא עזר ולא הצליח לאזן אותי. ד''ר דניאל עשתה איתי עבודת קודש : היא נגעה בדיוק בנקודות הנכונות. ירדה לרמת עומק. היא עזרה לי גם פיזית וגם בנקודות החולשה כי זו הייתה יותר בעיה נפשית: הבנתי כל השנים שבעצם, ניסיתי לתפוס מקום, לראות ולהיראות. הייתה לי הרבה עבודה על הרגש. הייתה כאן נגיעה ביחסים שלי עם אימי. מגיל ההתבגרות לא הצלחתי למצוא מקום והאוכל חיפה על זה.
היום אני יכולה להעיד שד''ר דניאל היא מאוד מקצועית. היא יודעת לזהות בדיוק את המקום שהאדם זקוק לחיזוק בו. היא נתנה לי את התמיכה שהייתי צריכה, נטעה בי ביטחון שאפשר לשתף אותה, לסמוך עליה ושאני שמה את עצמי בידיים אמונות.
לאחר שסיימתי את הטיפול אצלה, פניתי בעצמי ללימודי נטורופתיה, שיאצו ורפלקסולוגיה - זאת לאחר שהייתי כבר באמצע לימודי תקשורת ומנהל עסקים.
מה שלמדתי מכל התהליך, הוא שאדם צריך להחזיר את עצמו לאיזון הטבעי שלו. זה דרש ממני הרבה סבלנות, התמדה, לקיחת הרמדי ושינויים תזונתיים.
כאשר הגעתי לד''ר דניאל, הייתי בנקודת ייאוש, לא האמנתי בכלום אך באתי מתוך גישה שניסיתי הכל, אז קדימה... ניתן גם לשיטה הזו צ'אנס. בהתחלה לא האמנתי אך התחלתי עם הרמדי. מה שהכי חשוב הוא שכל אחד שמגיע לתהליך הומאופתי , גם אם הוא לא מאמין, עם ד"ר דניאל הוא ישיג תוצאות.
בדרכה – היא אינה מתבססת על אמונות תפלות, אלא, טיפול מדויק ופרטני.
סיימתי את הטיפול אצלה לפני 3 שנים ואני ממש בסדר. לא לוקחת יותר רמדיס היום, אלא, מקפידה על אורח חיים מאוזן. מה שהביא אותי ללימודים של היום הם דיטה. היא הדבר הטוב ביותר שקרה לי".

בין כל לקוחות הארץ, כמובן שיש גם לקוח מרוצה מחו"ל, דויד מקליין, המנהל של of Alpha Records International - הוא נכח בטיפול של ד"ר דניאל ללקוחה ידידה שלו בשם אנה -בלי לציין שם מלא שלה -והוא זה שראה ונוכח בכוח של ההומאופתיה להעיר אדם מתרדמת אחרי ניתוח לב והתקף לב. הוא ביקש טיפול עבורה מד"ר דניאל להעיר אותה מתרדמת אחרי הניתוח. היא התעוררה כמה שעות אחרי שניתן לה הטיפול ההומאופתי של ד"ר דניאל.

גליה ברסלבסקי (37), מטפלת בלקויות למידה
" הגעתי דרך ידיד שהמליץ לי על ד''ר דניאל .
באופן אישי היא עזרה לי ממיגרנות ועד תהליך אבל שנבע מפטירתה של אימי. ד''ר דניאל דאגה להתאים לי טיפות מיוחדות לכל שלב, הייתה מאוד קשובה ובתחושה שלי הייתה מאוד משמעותית לי לתהליך האיזון. היו לה פתרונות מאוד מדויקים. הייתי אצלה לתקופה של כשנה.
תכונה בולטת אצל ד''ר דניאל היא יכולת ראייה מבריקה ומדויקת של מצבים לרוב נסתרים מהעין. היא גם עבדה עם עולם הדימויים שלי והצליחה לפענח את הסיפור שלי במקומות שאחרים לא הצליחו לפניה. ייאמר לזכותה שיש לה ראיית עולם מאוד רחבה. מבינה ומשדרת פתיחות.


לסיכום ייאמר שבחיים צריך לתת לעצמך סיכוי ולתובנות מופלאות מאיתנו ביטוי. All you have to do is try והטוב כבר יגיע... בטח עם ד"ר אדית דיטה דניאל.

לפרטים : dita10000@gmail.com
נוצר: 1/27/2010 2:52:00 PM
עודכן: 2/1/2010 10:08:00 AM

זכויות נשים גרסה להדפסה בעיקר נשים שלח לחבר
רק נשים